Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Kamenina bíle glazovaná, malovaná, datovaná 1718, patka cínová montáž, pantové cínové víčko s rytým monogramem GS a datováním 1719, výška 22 cm, hrdlo restaurováno cínem, neznačeno, pozdní habánská produkce."